Rzeszów Pozycjonowanie Stron   Pożyczki Online  
  
  Strona Główna
  Bukowina Tatrzańska
  Baseny Termalne
  Kamera Białka
  Kontakt
 
 


Baseny Termalne - Bukowina Tatrzańska
Baseny termalne w Bukowinie Tatrzańskiej to nowoczesne centrum rozrywki nie tylko dla narciarzy ale także dla rodzin z dziećmi, osób będących w trakcie rehabilitacji i leczenia. Do dyspozycji gości oddano 12 basenów: 6 wewnętrznych i 6 zewnętrz­nych. Temperatura wody w basenach utrzymuje się w granicach 28-36°C. Baseny czynne są od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9.00 do 22.00.

Odwiedzających czeka tutaj wiele atrakcji, każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie - zarówno młodsi jak i starsi. Dzieci i młodzież chętnie skorzystają z zjeżdżalni, najmłodsi maja przygotowaną specjalną pływalnie dla. Dla starszych udostępniono 8 saun w tym: rzymska, fińska, góralska, kwiatowa, na podczerwień. Obiekty dysponuje także restauracjom, która oferuje dania obiadowe oraz specjały kuchni regionalnej. Przed obiektem znajduje się parking dla 200 samochodów osobowych i 10 autobusów. Dojazd od Zakopanego - 15 km, od Nowego Targu - 20 km.

Bukowina Tatrzańska to także WYCIĄGI NARCIARSKIE

Wody termalne z odwiertu w Bukowinie Tatrzańskiej w składzie posiadają bogaty skład chemiczny, są to wody siarczanowo-chlorkowo-wapniwo-sodowe. Stężenie minerałów na 1 litr wynosi 1,5g. Są one polecane także w lecznictwie i rehabilitacji. Ważnniejsze składniki mineralne zawarte w wodzie: sód (Na), wapń (Ca), chlor (Cl), potas (K), siarka (S), magnez (Mg), chrom (Cr).

Bukowiańskie Towarzystwo Geotermalne Sp. z o.o.
ul. Sportowa 22
34-530 Bukowina Tatrzańska
telefon: +48 18 20 200 70, +48 18 20 200 70